Trezorová dílna a zkušební střelnice

Dokončení rekonstrukce trezorové dílny a výstavby zkušebních střelnic

S potěšením Vás informujeme o zahájení provozu nových prostor určených k výrobě prototypů, opravám a zkoušení zbraní. Nově společnost ANTREG, a.s. disponuje zabezpečenou dílnou o rozloze 550 m2 a dvěma střelnicemi. První z nich je určená k ověřování bezpečnosti a spolehlivosti funkce zbraně. Druhá střelnice je opatřena třemi palebnými dráhami, dvě z nich jsou s elektronicky řízeným pohybem terče. Slouží k ověřování přesnosti a nastřelování zbraně. Volnou kapacitu těchto zkušebních zařízení je možné využít i jinými subjekty a objednat u nás jako službu. Jedná se například o tormentaci zbraně a nastřelování.
 

Dokončení rekonstrukce trezorové dílny a výstavby zkušebních střelnic

Provádění generálních oprav zbraní zahrnuje:

-100% demontáž zbraní,
- odstranění původního laku,
- opravy a výrobu poškozených nebo chybějících dílů zbraní,
- provedení nové povrchové úpravy,
- montáž zbraní a jejich podskupin,
- ověření dle předem dohodnutých podmínek,
- konzervace a uložení do expedičních obalů.

Pro provádění výše uvedených prací máme k dispozici pískovací stroje, více než 20 CNC obráběcích strojů, 3 lakovací boxy a vypalovací komory, pracoviště chemického ošetření zbraní (odmaštění, konzervace), 2 střelnice, 4 trezorové místnosti pro skladování zbraní.

Provádění generálních oprav zbraní zahrnuje:

Máme zkušenosti se zbraněmi:

Samopal vz.58, Samopal AK(MS), Kulomet KPV(T), Kulomet NSV, Kulomet DŠK, Kulomet PK(M) (T), Kulomet M53, Samopal PPS41 a jiné, méně frekventované.
Od roku 2011 bylo ve firmě ANTREG, a.s. opraveno, upraveno nebo jinak zpracováno téměř 14 000 kusů převážně vojenských zbraní.
 

Máme zkušenosti se zbraněmi:

Fotogalerie

Ke stažení